logo

کفشور خطی استیل و کفشور خطی پلاستیکی

تفاوت کفشور خطی استیل با کفشور خطی پلاستیکی سبب شده افراد متناسب با نیاز خود بهترین این تجهیزات را تهیه کنند. مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با مدل های پلاستیکی جنس این تجهیزات می باشد که در قیمت فروش آن ها تاثیر دارد. از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به ابعاد این کفشور ها اشاره نمود.

کفشور خطی:

یکی از پرکاربردی ترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در بسیاری از ساختمان ها کفشورها هستند که این محصولات در کف سرویس های بهداشتی و مکان هایی که با آب سروکار دارند مورد استفاده قرار گرفته و می توانند به بهترین شکل ممکن آب موجود در فضا را جذب نمایند. بی شک کفشورها دارای انواع بسیار متفاوتی هستند که از بهترین مدل های آن می توان به کفشور خطی اشاره کرد که از طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی برخوردار بوده و شما نیز می توانید طرح های بسیار مختلفی از این محصولات را در این لینک محصولات شرکت گاتیران مشاهده کنید.

انواع کفشور (بهترین ابزار جمع آوری آب):

از مهمترین و پرفروش ترین انواع کفشور های خطی می توان به کفشور خطی استیل، کفشور خطی سرامیک خور، کفشور خطی ساده و کفشور خطی پلاستیکی اشاره کرد.

کفشور برای جمع آوری آب های سطحی و هدایت آن به فاضلاب به کار می رود. انواع کفشور استاندارد و بهداشتی در کف محوطه آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و همچنین برای جمع آوری آب های سطحی بالکن و پارکینگ نیز استفاده می شود.

%D8%AE%D8%B7

کفشور خطی استیل:

از مدل های پر مصرف و کاربردی کفشور می توان به کفشور خطی استیل اشاره کرد که در قسمت های مختلف ساختمان قابل استفاده می باشد. این کفشور ها به دلیل جنس استیل، در برابر رطوبت مقاوم بوده و عمر مفید بالایی دارند. از مزایای استفاده از کفشور خطی استیل به تخلیه آب در زمان کوتاه و نیز زیبایی ظاهر آن می توان اشاره کرد.

از مدل های پر مصرف کفشور های خطی، می توان کفشور خطی ساده و کفشور خطی سرامیک خور را نام برد. از مدل های معمولی برای کف سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود. مدل های کفشور خطی سرامیک خور به دلیل قرار گرفتن پوشش و حفاظ سرامیکی بر روی آن شیک و زیبا تر به نظر می رسد. از این رو از کفشور های خطی سرامیک خور در اکثر جاها مخصوصا در محیط های قابل دید می توان بهره گرفت.

مزایای کفشور خطی:

 • نصب بسیار راحت
 • نداشتن لبه و شکل پله ای
 • ایمنی بسیار بالا
 • سرویس آسان
 • تطبیق پذیری و تنوع بسیار بالا
 • طراحی بسیار خارق العاده و بی نظیر
 • طول عمر بالا
 • بهداشتی تر و تمیز تر بودن
 • تنوع بالا در سایز و اندازه
 • بالا بردن استانداردهای مربوط به ساختمان سازی و زندگی

%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C %D8%AE%D9%88%D8%B1

کاربرد کفشور خطی:

 • مناسب برای استفاده در پارکینگ
 • مناسب برای استفاده در حمام
 • مناسب برای استفاده در سرویس بهداشتی
 • مناسب برای استفاده در حیاط
 • مناسب برای استفاده در بالکن
 • مناسب برای استفاده در مغازه ها و فروشگاه ها
 •  کفشور خطی پلاستیکی

کفشور خطی پلاستیکی نیز از نمونه های پر مصرف و پر فروش کفشور خطی در بازار می باشد که قابلیت ها و کاربرد های گوناگون دارد. در ساخت کفشور مدل پلاستیکی از پلیمر گریتینگ استیل استاندارد استفاده می شود. بدنه اصلی این کفشور پلاستیکی می باشد. نکته ای که باید هنگام خرید این تجهیزات در نظر داشت تفاوت کفشور خطی استیل با کفشور خطی پلاستیکی می باشد.

تفاوت کفشور خطی استیل با کفشور خطی پلاستیکی:

تفاوت از نظر جنس:

مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با کفشور خطی پلاستیکی، جنس این کفشور ها می باشد که در دوام آن ها تاثیر دارد. به دلیل ساخت کفشور های خطی استیل با استیل خالص این کفشور ها در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و با گذشت زمان دچار زنگ زدگی نمی شوند. از این رو از این کفشور می توان در محوطه های مختلف بهره برد. اما کفشور های مدل پلاستیکی که با پلیمر تهیه می شود تحمل وزن زیادی ندارد و برای مکان هایی مانند پارکینگ مناسب نیست.

تفاوت از نظر قیمت:

مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با کفشور خطی پلاستیکی قیمت فروش این تجهیزات جمع آوری آب های سطحی می باشد. در تعیین قیمت کفشور خطی تمام استیل و کفشور خطی پلاستیکی عوامل مختلفی مورد نظر قرار می گیرد. از میان فاکتور های موثر بر قیمت این تجهیزات می توان به سایز، مدل و جنس این کفشور ها اشاره کرد. با این حال کفشور خطی استیل به دلیل کیفیت جنس نسبت به کفشور های مدل پلاستیکی با قیمت بالاتری به فروش می رسد.

%D8%B3 %D8%A7%DB%8C

از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به نوع شیب این تجهیزات اشاره کرد. مدل های شیب دار کفشور خطی استیل به راحتی و سریع تر آب را به سمت خروجی هدایت می کنند. (شما می توانید برای سفارش کفشور استیل با ابعاد و ویژگی های مناسب محیط خود از این لینک سفارش خود را ثبت کنید و یا با شماره ۰۹۱۲۳۰۴۸۷۶۶ تماس حاصل فرمایید.)

در حالی که مدل های کفشور پلاستیکی، تراز هستند و از این جهت برای انتقال بهتر آب، خروجی های متعدد برای آن طراحی می شود.

همچنین طراحی و زیبایی کفشور خطی استیل در مقایسه با کفشور های خطی پلاستیکی بسیار بالا بوده و شما می توانید با خرید و استفاده از این محصولات، زیبایی را نیز در دکوراسیون و طراحی داخلی سرویس بهداشتی و حمام خود نیز به وجود آورید. در این میان شرکت گاتیران ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع کفشور خطی می باشد که می توانید برای خرید انواع محصولات مورد نیاز خود با مشاورین ما از طریق این لینک در ارتباط باشید.

%D8%A7%D8%B3%DB%8C

شرکت گاتیران ارائه دهنده با کیفیت ترین انواع کفشور خطی می باشد که می توانید از طریق  این لینک  از مشاوره متخصصین ما در خصوص محصولات مورد نیازتان بهره مند شوید و یا با شماره ۰۹۱۲۳۰۴۸۷۶۶ تماس حاصل نمایید و بهترین خرید را تجربه کنید.

برتری کفشور خطی