logo

کفشور ها امروزه به جزئی جدا نشدنی در خانه مبدل شده اند و شامل جنس های مختلف از جمله کفشور استیل، کفشور سرامیک خور، کفشور کاشی خور،کفشور پلاستیکی و… که در نقاط مختلف ساختمان ها مانند حمام، دستشویی، بالکن، آشپزخانه، حیاط و حتی اتاق ها، سالن ها و استخر ها استفاده می شوند و آب موجود روی سطح را به درون فضلاب هدایت می کند.

سرویس بهداشتی محل راحتی است، اما برای اطمینان از راحتی کافی لازم است برخی از معیارها را رعایت کنید. نوع مناسب کف حمام می تواند تأثیر مشخصی در تحقق معیارهای مناسب داشته باشد. با داشتن امکانات تقریباً بی پایان، باید تعیین کنید که بیشتر کدام نوع سطح را ترجیح می دهید و به یک زهکشی مناسب برای دوش آب فکر کنید.

آیا فضای کف حمام خود را با موزاییک (شیشه ای)، کف ریخته گری یا کاشی و سرامیک ایجاد کرده اید؟ در این مقاله، ما همه چیز را در مورد امکانات زهکشی با انواع مختلف کفپوش حمام و نحوه پیدا کردن نوع مناسب تخلیه دوش برای کف حمام به شما خواهیم گفت.

کف گچی

کف ریخته گری مصنوعی که با نام پلی یورتان (PU) نیز شناخته می شود ، نوعی کف است که به صورت یکپارچه متناسب است و ۱۰۰٪ در برابر آب مقاوم است. آن ها در گزینه های مختلف رنگی وجود دارند و حتی می توانند با طراحی منحصر به فرد چاپ شوند. به لطف ماده نسبتاً الاستیک، کف صاف به نظر می آید، نیاز به نگهداری کم دارد و می تواند با گرمایش کف ترکیب شود.

کفشور برای کف گچی:

هنگام استفاده از کفشور گچ ، به شما توصیه می کنیم از مدول تخلیه آسان TAF استفاده کنید. این تخلیه دوش خطی مجهز به یک قاب TAF کم است، مخصوصاً برای کف های نازک از ۳ تا ۱۳ میلی متر.

%DA%AF%DA%86%DB%8C

کف موزاییک

با استفاده از کاشی های معرق، قطعه هنری خود را بسازید. این کاشی های بی انتها در هر سرویس بهداشتی عالی به نظر می رسند. علاوه بر این، کاشی های موزاییکی این مزیت را دارند که می توانند هم برای کف و هم برای دیوار استفاده شوند. موزاییک انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. از این نوع کاشی های موزاییکی بیشتر در حمام استفاده می شود: موزاییک شیشه ای، موزاییک سرامیکی و موزاییک سنگ طبیعی.

کفشور برای کف موزاییک:

اگر کاشی های موزاییکی سرامیکی یا کاشی های معرق سنگ طبیعی را انتخاب می کنید، ما تخلیه آسان جمع و جور، نانو (Nano) یا S-line را پیشنهاد می دهیم. ضخامت کاشی های موزاییکی کمی متفاوت است، به همین دلیل ما شما را تشویق می کنیم که جزئیات بیشتری را در مورد نوع مناسب کفشور از کاشی کار خود بخواهید.

%DA%A9%D9%81 %D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C%DA%A9

کف سنگ طبیعی

یک کف سنگ طبیعی هر حمامی را با ظاهری مجلل فراهم می کند. انواع مختلفی از سنگ طبیعی مانند گرانیت، کوارتزیت، تخته سنگ، سنگ تراورتن، سنگ آهک و سنگ مرمر وجود دارد. هنگام نصب کفشور در کف سنگ طبیعی، همیشه باید توجه داشته باشید که مدل های کفشور خطی مناسب ترین گزینه ها و همچنین دارای گزینه های مختلف طراحی هستند. به عنوان مثال می توان کفشور خطی را با قاب یا بدون قاب انجام داد.

کفشور برای سنگ طبیعی

برای استفاده از سنگ طبیعی در حمام، کفشور مدول سنگ ، خط S بالا یا مدولTAF (بدون قاب) را با یک قاب بالا پیشنهاد می کنیم.

%DA%A9%D9%81%D9%81%D9%81

کف وینیل

وینیل یک ماده مصنوعی است که می توان آن را در رنگ ها و الگوهای مختلف خریداری کرد. کفشور وینیل تمیز، پایدار و راحت است. کفشور های وینیل برای مصارف سنگین ساخته می شوند و به دلیل مقاومت بالا در برابر آب، در حمام ها بسیار مناسب هستند، توصیه می شود هنگام چیدن این نوع کف دستشویی، از اتصالات ضد لغزش استفاده کنید.

کفشور برای کف وینیل

برای ارائه بهترین راه حل تخلیه دوش، ما کفشور وینیل را توسعه داده ایم. این تخلیه با سرپوش قابل قفل شدن به طور خاص برای کفشور وینیل ساخته شده است و به صورت کفشور خطی یا کفشور نقطه ای در دسترس است.

%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%84

کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک بیشتر در حمام های مدرن رایج است. این کاشی ها به راحتی تمیز می شوند و در رنگ ها، الگوها و قالب های مختلف موجود هستند. کاشی و سرامیک از خاک رس و ماسه ایجاد می شود و در دمای بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شود. کاشی و سرامیک را می توان در کف و همچنین دیوارها استفاده کرد و به دلیل ویژگی های آن ها پایدار نیز هستند. مقیاس وسیعی از کاشی های مختلف برای انتخاب وجود دارد.

کفشور برای کاشی و سرامیک

محبوب ترین کاشی، سرامیک است و تقریباً هر نوع کفشور برای این نوع کف حمام مناسب است. چه تخلیه دوش خطی یا تخلیه نقطه ای را ترجیح می دهید.

%DA%A9%D9%81 %D8%A7%D8%B3

کاشی های چینی

حتی اگر ظروف چینی بخشی از خانواده سرامیک ها باشد، کاشی های چینی در برابر نفوذ آب، مقاوم هستند. همچنین در مقایسه با کاشی و سرامیک از سختی و دوام بیشتری برخوردار هستند. به همین دلیل کاشی های چینی برای استفاده در مناطق با رطوبت بالا مانند حمام و به ویژه قسمت دوش مناسب هستند.

شرکت گاتیران اقدام به تولید کفشور هایی با کیفیت و ظرافت طراحی خاص نموده. شما می توانید جهت مشاهده محصولات و سفارش کفشور مورد نیاز خود با ابعاد و سایز های متفاوت روی لینک زیر کلیک کنید:

سفارش کفشور

همچنین برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۳۰۴۸۷۶۶

کفشورهای محبوب گاتیران
برتری کفشور خطی