logo

طراحی کفشور

کفشور های شرکت گاتیران به دلیل ظرافت و دقت در ساخت، بهترین گزینه برای طراحان می باشد، اگر بخواهید می توانید کفشور خود را به صورت برجسته یا ناپدید در طیف گسترده ای از جنس ها، اندازه ها و سایر موارد دیگر سفارش دهد.

در این مقاله هدف ما معرفی کفشور های محبوب و کاربردی تولید شده در شرکت گاتیران می باشد که دارای طراحی منحصر به فرد و طبق صلیقه ی شما مشتریان عزیز قابل تغییر می باشد.

کفشور های محبوب عبارت اند از:

کفشور خطی (M-line)

با استفاده از کفشور خطی M-line شما کمترین میزان تخلیه دوش در جهان را انتخاب می کنید. سیستم زهکشی دیواری نامرئی و شیک از کفشور، به دو دسته ی TAF و  WPS تقسیم می شوند. سیستم TAF ما به ویژه برای ایجاد زهکشی ثانویه در حالی که غشای مهر و موم شده از قبل مونتاژ شده (WPS) نصب کامل ضد آب را تضمین می کند، توسعه یافته است.

%D8%A7%D9%85

کفشور مثلثی (S-line)

کفشور مثلثی S-line قابلییت نصب در مجاور دیوار و حتی در کنج محیط را دارد و این یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد، همچنین این کفشور دارای یک سیفون است که به راحتی تمیز می شود.

%D8%A7%D8%B3

کفشور خطی گریل طرح نانو (Nano)

با استفاده از کفشور خطی نانو منحصر به فرد و شیک، باریک ترین سیستم تخلیه دوش موجود را انتخاب کرده اید. کفشور نانو به سیستم TAF و سیستم حفاظت از آب مجهز است. این به این معناست که کاملا ضد آب می باشد. مهر و موم آب موجود به راحتی تمیز می شود و ظرفیت زهکشی بسیار بالایی را ارائه می دهد.

%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88

کفشور خطی گریل طرح R-line

کفشور خطی گریل طرح R-line نه تنها کاربردی است، بلکه به زیبایی طراحی شده است. این کفشور با شیب ظریف در دو مدل وجود دارد. برای کاربردهای مجاور دیوار یا کف. سرپوش از جنس استنلس استیل (stainless steel) است و به طور یکپارچه در هر کف حمام قرار می گیرد. این کفشور در طول استاندارد مختلف است و می تواند در محل کوتاه شود. علاوه بر این، TAF (قاب قابل تنظیم کاشی) و WPS (سیستم محافظت در برابر آب) نصب آسان با ضد آب بودن تضمین شده را تضمین می کنند.

%D8%A7%D8%B1

کفشور خطی فول استیل طرح Xs

کفشور خطی فول استیل طرح Xs ترکیبی از فناوری منحصر به فرد و طراحی فوق العاده است. انقلابی است، که با استفاده از سیستم های TAF و WPS ما نصب آسان و ضد آب بودن را تضمین می کنیم. این کفشور به طور استاندارد مجهز به یک سیفون قابل تمیز شدن و تنظیم ارتفاع است که تخلیه آب را با ظرفیت آب بسیار بالا فراهم می کند.

%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3

کفشو سنگ خور

کفشور سنگ خور یک تخلیه بدون قاب و رنده قابل کاشی است که برای کف های سنگ طبیعی از هر ضخامت ساخته شده است. طراحی بدون قاب آن را کاملاً نامرئی می کند و به طور هماهنگی در هر کف حمام قرار می گیرد.

%D8%B3%D9%86%DA%AF

کفشور های خطی

کفشور خطی مناسب برای هر نوع محیط و سرویس بهداشتی می باشد و همچنین مناسب هر نصبی، چه پروژه بازسازی و چه ساخت و ساز جدید، است. کفشور های خطی به راحتی قابل تمیز کردن هستند و در طول های مختلف از ۱۰۰ میلی متر تا ۲۰۰۰ میلی متر و حتی بیشتر در دسترس هستند. فناوری انحصاری ما، استفاده از فولاد ضد زنگ و ضد اسید با کیفیت بالا را به شما ارائه می دهد.

انواع کفشور های خطی:

کفشور های خطی فشرده تمیز(Compact Clean)

مسطح ترین سیستم کفشور در جهان است (که آن را برای پروژه های نوسازی عالی می کند) و تقریباً به تمیزکاری نیاز ندارد. به لطف سیفون بهبود یافته آن از قدرت و راحتی بیشتری برخوردار است. دارای یک دریچه سیلیکونی با فن آوری بالا است که بدون استفاده از آب، از ایجاد بوی بد در لوله های زباله جلوگیری می کند. این ظرفیت زهکشی بالاتری را فراهم می کند و نیاز به نگهداری کمتری دارد. علاوه بر سیفون، دارای آب بندی معمولی آب است.

کفشور های خطی جنس استیل ضد زنگ برس دار:

%D8%A8%D8%B1%D8%B3 %D8%AF%D8%A7%D8%B1

کفشور های خطی کاشی خور:

%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C %D8%AE%D9%88%D8%B1

کفشور های خطی قاب قابل تنظیم کاشی (Module TAF)

با سری کفشور های خطی مدول TAF(قاب قابل تنظیم کاشی) که نه تنها زیباست بلکه کاربردی نیز هست، کف حمام خود را کامل کنید. پوشش ضد زنگ ظریف نمای زیبایی از اتصال به کف را می دهد. به علاوه، سیستم قاب قابل تنظیم کاشی (TAF) و سیستم محافظت در برابر آب (WPS) تخلیه آب را تضمین می کنند، بنابراین ضد آب بودن آن تضمین می شود.

انواع کفشور های خطی مدول TAF:

کفشور خطی مدول پایه (Easy Drain Modulo Basic)

کفشور خطی مدول پایه، پایه و اساس هر حمام، طیف گسترده ای از توری های طراحی مدرن و شیک را ارائه می دهد. دارای عمق کلی کم و سیفون زهکشی قابل تنظیم است و تضمین می کند که کفشور خطی مدول پایه نیازهای شما را در هر حمام قابل تصور برآورده می کند.

کفشور خطی پایه جنس استیل ضد زنگ روکش کروم

%D8%A8

کفشور خطی پایه کاشی خور

%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C

کفشور خطی قاب قابل تنظیم کاشی (مدول TAF)

کفشور خطی سیستم قاب قابل تنظیم کاشی، راه حل های مناسب برای تمام خواسته های حمام شما است. قاب ضد زنگ ظریف ظاهری زیبا را ایجاد می کند و به طور یکپارچه در کف حمام شما قرار می گیرد. علاوه بر این، سیستم قاب قابل تنظیم کاشی و سیستم حفاظت از آب، نصب آسان و پایان ضد آب را تضمین می کنند.

کفشور خطی TAF جنس فولاد ضد زنگ برس و کاشی

12991

کفشور خطی فلکس (ESS)

کفشور خطی فلکس به شما آزادی کامل در طراحی سرویس بهداشتی خود را می دهد. کفشور خطی فلکس دارای طول متغیر از ۵۰-۱۲۰ سانتی متر است. کفشور خطی فلکس همیشه یک مجموعه کامل است که شامل یک تخلیه دوش قابل اندازه گیری در سایت، سیفون تمیز کردن آسان، غشای آب بندی و پایه های قابل تنظیم ارتفاع است. طول استاندارد ۱۲۰ سانتی متر است.

کفشور خطی فلکس استیل ضد زنگ برس دار

11593

کفشور خطی فشرده FF

کفشور خطی فشرده FF یک پایان ضدآب را تضمین می کند و به صورت استاندارد با غشای آب بندی از قبل مونتاژ شده با عرض تقریبی ۱۰ سانتی متر عرضه می شود. جمع و جور با مهر و موم آب تمیز آسان با پوشش بازرسی برای دسترسی ساده به لوله زهکشی مجهز شده است.

کفشور خطی فشرده FF کاشی خور

91481

کفشور خطی مدول تمیز (Modulo Clean)

کامل ترین سری کفشور های خطی در جهان است که تقریباً به هیچ تمیزکاری احتیاج ندارد. به لطف سیفون بهبود یافته از قدرت و راحتی بیشتری برخوردار است. دارای یک دریچه سیلیکونی با تکنولوژی بالا است که بدون ایجاد نیاز به استفاده از آب، از ایجاد بوی بد در لوله های زباله جلوگیری می کند. این ظرفیت زهکشی بالاتری را فراهم می کند و نیاز به نگهداری کمتری دارد.

کفشور خطی کاشی خور

%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C %D8%AE%D9%88%D8%B1

کفشور نقطه ای

کفشور های نقطه ای مجهز به فناوری و طرح های زهکشی برتر هستند که برای هر نوع محیط و سرویس بهداشتی مناسب هستند. خواه به دنبال یک سرپوش شیشه ای، کاشی پذیر یا فولاد ضد زنگ باشید؛ ما گزینه های طراحی زیادی داریم. علاوه بر این، بسیاری از کفشور های نقطه ای ما با یک خروجی افقی و عمودی در دسترس هستند.

38005

کفشور نقطه ای (Aqua)

انواع زیادی از بدنه های تله ای ایجاد شد که می توانند محوری، کوتاه و تمیز شوند.

کفشور نقطه ای (Aqua) استیل ضد زنگ برس دار

58834

کفشور نقطه ای Aqua Plus Delta استیل ضد زنگ برس دار

19106

کفشور نقطه ای Aqua Plus Delta استیل ضد زنگ زیرو براش

19103

کفشور نقطه ای Aqua Plus Delta استیل ضد زنگ برس دار

17856

کفشور نقطه ای (Aqua Jewels) جواهرات Aqua

کفشور نقطه ای Aqua Jewels به دلیل عمق پایین نصب، برای بازسازی و همچنین ساخت و سازهای ایده آل است. خودتان تصمیم بگیرید که چه نوع پوشش رنده مناسب کف حمام شما است. فولاد ضد زنگ، شیشه یا کاشی حمام.

کفشور مثلثی (Aqua Jewels) استیل ضد زنگ برس دار

15066

کفشور خطی XS (Aqua Jewels) استیل ضد زنگ روکش کروم

19099

کفشور نقطه ای سنگ خور (Aqua Jewels)

51963

کفشور درخشان Aqua  (Aqua Brilliant)

بسیاری از تخلیه های نقطه ای با یک خروجی افقی و عمودی در دسترس هستند. به دلیل فرم منحصر به فرد و فلنج انعطاف پذیر، کاربرد آن آسان است. عمق نصب بسیار کم فقط ۶۵ میلی متر و یک تله آب ۵۰ میلی متری است و برای نوسازی ایده آل است.

58834

شرکت گاتیران اقدام به تولید کفشور هایی با کیفیت و ظرافت طراحی خاص نموده. شما می توانید جهت سفارش هر کدام از کفشورهای نام برده با ابعاد و سایز های دلخواه روی لینک زیر کلیک کنید:

سفارش کفشور

همچنین برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۳۰۴۸۷۶۶

کفشور استیل (Shower Drain)
معرفی مناسب ترین کفشور